1398/02/23 10:39:30

تمرینات تیم فوتسال مقاومت البرز با حمایت مسئولین استانی و شورای اسلامی و شهرداری کرج از شنبه ٢١ اردبیهشت برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر فوتسال آغاز خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت البرز ، با تصویب هیئت مدیره این باشگاه تمرینات تیم فوتسال مقاومت البرز با حمایت مسئولین استانی و شورای اسلامی و شهرداری کرج از شنبه ٢١ اردبیهشت برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر فوتسال آغاز خواهد شد .

# مقاومت البرز در راه  لیگ ۹۸ فوتسال کشور #

هواداران با شنیدن این خبر خوشحال و امیدوار باشند :

در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت البرز  با حضور حجت بحیرایی رییس هیات مدیره ، دکتر محمد جواد کولیوند نائب رئیس هیات مدیره و نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ، غلامرضا رضوانی عضو هیات مدیره ، رحیم اسفندیاری عضو هیات مدیره و مدیر عامل ، حسین بحیرایی مشاور مدیر عامل ، منصور بیک وردی ریاست هیات فوتبال استان البرز و رییس کمیته فنی باشگاه مقاومت در دفتر دکتر کولیوند  نماینده مردم و  رییس کمیسیون شورها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی برگزار شد . در این جلسه  ضمن بررسی ابعاد مختلف ابلاغیه های صادره از سوی ستاد کل سپاه در خصوص ممنوعیت استفاده از سرباز قهرمان در تیم مورد بررسی اعضا قرار گرفت .
 اعضا ضمن احترام و ضرورت اجرای دستورات مافوق و ابلاغیه سپاه اعلام داشتند که این تیم یکی از سرمایه های مهم فرهنگی استان است که سالیان سال طول کشیده به این شرایط برسد  و در صورت عدم در اختیار گذاشتن سرباز قهرمان تیم بصورت آزاد و با حمایت نمایندگان مجلس ، استانداری ، شهرداری و شورای اسلامی کرج و اداره کل ورزش و جوانان کار خود را ادمه خواهد داد .

در این خصوص دکتر کولیوند نائب رئیس هیئت مدیره باشگاه مقاومت البرز گفت ، هم قانون برای حمایت از این تیم دستمان را باز گذاشته و هم قانون انتقال و خروج از این استان را منع کرده ، پس دلایل کافی برای حمایت همه جانبه برای این سرمایه استان  به مسائل سیاسی ، امنیتی و اجتماعی البرز وجود دارد .

سپس مقرر شد که شنبه هیئت ریئسه شورای شهر و شهردار  کرج ، دکتر کولیوند ،  اعضای هیئت مدیره باشگاه در جلسه  روز شنبه با سردار دکتر مولایی فرمانده سپاه البرز و رییس هیات امنای این باشگاه نحوه حضور  و تعامل برای پشتیبانی از این تیم را مشخص کنند .
 
در نهایت آقای بیک وردی رییس هیات فوتبال استان البرز ضمن اعلام اینکه خروج این تیم از استان منع قانونی دارد حمایت همه جانبه خود را از این باشگاه اعلام کرد .

شایان ذکر است مقرر شد تکلیف بازیکنان قهرمانی که در حال حاضر بعنوان سرباز با باشگاه مقاومت قرارداد  دارند و مدت سربازی آنها نیز باقی مانده با استعلام از  ستاد کل مشخص شود و در صورت مثبت بودن پاسخ تا انتهای سربازی خود در اختیار این تیم برای مسابقات ۹۸ قرار بگیرند و مقرر شد فعلا این عزیران در تمرینات حضور یابند تا تکلیف مشخص گردد .

قبل تر ، سردار  دکتر مولایی فرمانده سپاه ، دکتر شهبازی استاندار البرز و دکتر زارع ریاست شورای اسلامی ، دکتر کمالیزاده شهردار کلانشهر کرج ، دکتر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز  از حمایت همه جانبه از این تیم اعلام آمادگی کرده بودند تا این ظرفیت عظیم ورزشی با تماشاگران و هوادران  متعدد خود بار دیگر و پیش از پیش بتواند برای استان افتخار  آفرینی کند .