1401/02/08 19:19:39

پیام تبریک منصور بیک وردی به مناسبت روز جهانی قدس ودعوت او از  اهالی فوتبال استان البرز برای حضور در راهپیمایی روز قدس

رییس هیات فوتبال استان البرز در بیانیه‌ای از پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان، داوران فوتبال ،فوتسال و جامعه ورزش استان البرز درخواست کرد ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام کنند.

به گزارش رسمی از سوی روابط عمومی هیات فوتبال، همزمان با فرارسیدن روز جهانی قدس، منصور بیک وردی با صدور بیانیه‌ای از پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان، داوران و جامعه ورزش استان البرز درخواست کرد تا همچون سال‌های گذشته ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام کنند.

بار دیگر آخرین جمعه از ماه خدا، ماه ضیافت الهی از راه رسید تا دل‌های مسلمانان و مومنان واقعی که در زلال محبت و برکت پروردگار در این ماه شریف تطهیر و مصفا شده است، رو به سوی قبله اول مسلمانان جهان داعیه دار همراهی با مظلومان و تبری و فریاد علیه ظالمان شود.

بار دیگر چشم امید مظلومان عالم و ستم دیدگان سرزمین‌های اشغالی به سوی مردم روزه دار کشوری است که گرچه خود همواره آماج کینه توزی و تعدی دشمان اسلام و ارزش‌های راستین الهی است، اماهرگز از آرمان‌های حق طلبانه خود دست بر نداشته و در پرتو معرفت و بصیرت ژرف خود و در سایه ولایتمداری خالصانه اش پرچمدار مبارزه، ایثار و شهادت است.

ملت بزرگ و بخصوص جامعه فرهیخته فوتبال استان البرز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال هم، در صفوفی یکپارچه و بهم پیوسته همچون سال‌های گذشته به ندای آزادی خواهی معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و مقام معظم رهبری، نشان خواهند داد به هیچ وجه از آرمان‌های امام عزیزخود در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دست نخواهند کشید.

روز قدس، روز وحدت، شرافت و دمیده شدن روحی تازه در کالبد جهان اسلام است که همه با مشارکت در آن فریاد خواهیم زد قدس عزیز و مردم فلسطین تنها نیستند.

روابط عمومی هیات فوتبال استان البرز